Promocja!

Praca z Projektami Certyfikowanymi w LEED v4

199,00  z VAT

Praktyczny e-kurs “Praca z Projektami Certyfikowanymi w LEED v4” przeznaczony jest dla wszystkich, którzy uczestniczą, bądź planują uczestniczyć w budowach certyfikowanych w systemie budownictwa zrównoważonego LEED w wersji v4, bądź v4.1 (wersja najnowsza).

Kurs dostępny online 24h na dobę, w dowolnej przeglądarce internetowej.

Jeżeli chcesz, prześlemy Ci powiadomienie o promocjach na kursy

Jesteś studentem, bądź świeżym absolwentem? napisz na kontakt@pibz.pl nazwę uczelni i nr legitymacji/indeksu a prześlemy Ci kod zniżkowy na 50%.

SKU: course-10 Kategoria:

Opis

Leed v4

Praktyczny e-kurs “Praca z Projektami Certyfikowanymi w LEED v4” przeznaczony jest dla wszystkich, którzy uczestniczą, bądź planują uczestniczyć w budowach certyfikowanych w systemie budownictwa zrównoważonego LEED.

Kurs zawiera podstawowy zakres informacji na temat certyfikacji, który będzie przydatny, jako pierwsze źródło wiedzy, zarówno dla pracowników firm wykonawczych, jak przedstawicieli zespołu inwestora i projektantów.
Polecany jest także dla studentów i absolwentów, którzy chcą zwiększyć swoje szanse w znalezieniu pracy.

Kurs umożliwi uczestnikom poruszanie się w procesie inwestycyjnym podlegającym certyfikacji.
Osoby będące bezpośrednio odpowiedzialne za prowadzenie prac projektowych i wykonawczych powinny rozważyć praktyczne e-kursy specjalistyczne, dla projektantów, dla wykonawców i dla inwestorów, które zostały uzupełnione o szablony dokumentów i arkusze obliczeniowe.

 

UWAGA! Kurs online jest dostępny 24h na dobę, można go przeprowadzić w dowolnym momencie.

Kurs online polega na wyświetlaniu kolejnych kart z wykładami w przeglądarce i odpowiadaniu na pytania mające na celu utrwalenie wiedzy.

 

Szacunkowy czas udziału w e-kursie wynosi 2-3 godziny z egzaminem. Egzamin także odbywa się online, jest to przekrojowy test.

Po pozytywnym zakończeniu kursu zostanie wystawiony i przesłany certyfikat ukończenia.

Aby wziąć udział w kursie należy dokonać rejestracji i płatności na stronie pibz.pl

 

Informacje dodatkowe

pkwiu

85.59.19.0

nazwa_na_fakturze

Udział w Kursie PIBZ – Praktyczne Podstawy Certyfikacji LEED v4